Okullara donatım malzemesi ve ekipman alınacaktır

İHALEYE DAVET (İD)
Türkiye Cumhuriyeti
Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı
Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi (P162004) Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Ankara İllerindeki Okulların Donatım Malzemesi ve Ekipman Alım İşi (FRIT1-WB-D-03)
Millî Eğitim Bakanlığı Dünya Bankası (IBRD) aracılığı ve yönetimi altında, Avrupa Birliğinden, Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi’nin giderlerine yönelik olarak FRiT Fonu kapsamında bir hibe almiştır. Millî Eğitim Bakanlığı bahsi geçen hibenin bir kısmını Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Ankara İlleri içerisinde bulunan 18 okulun Donatım Malzemesi ve Ekipman Alım İşini 1 paket altında gerçekleştirilecek olan sözleşmeye yönelik ödemeler için kullanma arzusundadır.
Millî Eğitim Bakanlığı, İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı, istekli firmaları belirtilen illerde bulunan 18 okulun donatım malzemesi ve ekipman alım paketi mal alım işi için Dünya Bankasının satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, Ulusal Rekabetçi İhale (National Competitive Bidding – NCB) yöntemiyle kapalı tekliflerini sunmaya davet etmektedir.
Teklifler, teklif açılış tarihinden itibaren 90 takvim günü süreyle geçerli olacak ve teklif para birimi TL cinsinden 1.000.000 TL bir geçici teminatla birlikte aşağıda verilen adrese 24 Ağustos 2020 günü saat (yerel saat) 11:00’e kadar teslim edilmelidir. İlgilenen firmalar: https://iedb.meb.gov.tr web sitesinden detaylı ilan metnine ulaşabilir.
Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı MEB Beşevler Kampüsü B Blok 06500, Beşevler, Ankara, Türkiye
Tel : +90 (312) 4133132
Belgegeçer : +90 (312) 213 83 46
Eposta : iedb_frit@meb.gov.tr
Web : https://iedb.meb.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!