ihale hukuku hizmetlerimiz

ihale hukuku şirketi
MBS İhale Danışmanlık Merkezi 2002 yılında Türkiye’nin ilk İHALE HUKUKU ve Danışmanlık Hizmetleri veren Firma olarak kurulmuş, İhale konularında hizmet veren ihale departmanı, bir çok ihalede ihale danışmanlık ve ihale hukuku konularında firmalara eşlik etmektedir

Bakanlık, hükumet bakanlıkları, belediye yetkilileri ve devlet şirketleri gibi ihale şartlarına tabi kuruluşlara ihale şartnamesi hazırlamaktadır.

ihale hukuku Departmanı
geliştirme ve inşaat, gayrimenkul pazarlaması, altyapı ve hizmet sunumu dahil olmak üzere her türlü ihaleleri hazırlama konusunda uzmanlaşmıştır.

ihale hukuku Departmanımız, ihale projelerinde ve uluslararası ihalelerde önemli bir deneyime sahiptir.

ihale hukuku Bölümü aynı zamanda ihale süreçlerinde, ana ihalelerde, ön yeterlilik aşamasını içeren ihalelerde ve pazarlık aşamasını içeren ihalelerde 37 yıllık deneyime sahiptir.

ihale hukuku Bölüm personeli
projenin ilk aşamalarından itibaren yasal destek sağlar, konuyu ayrıntılı olarak inceler ve müşterinin profesyonel personeli ile yakın çalışır.

Hizmetler arasında, ihale şartnamesinin hazırlanması ve yayın ve genel yönetim de dahil olmak üzere ihalenin tüm aşamalarında yasal destek sağlanması bulunmaktadır.

ihale hukuku Personel, eşik koşullarını incelemek ve bir teklif vermeyi seçmek de dahil olmak üzere ihale komisyonlarına sürekli destek sağlamakta ve çeşitli ihale ile ilgili konularda hukuki görüşlerin hazırlanmasında geniş deneyime sahiptir.

ihale hukuku Bölümü Hizmet verdiği süreçler Şunlardır
ihale hukuku