Mısır kurutma tesisi inşaatı yaptırılacaktır

iş ortaklığı

MISIR KURUTMA VE DEPOLAMA TESİSİ İNŞAAT YAPIM İŞİ
İHALE İLANI

Hedef 2007 Çırçır Presse Tekstil Gıda Tarım Nakliyat İnşaat Temizlik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanan “KKYDP Tarıma Dayalı Yatırımlar” 2019/30 sayılı tebliğ çerçevesinde uygulama sürecine geçilmiş olan Hedef Mısır Kurutma Tesisi Projesi inşaat yapımı işleri şu şekildedir;
Yapım İşinin Tanımı:
3 Adet 2000 Tonluk Düz Tabanlı Çelik Silo, 2 Adet 250 Tonluk Konik Tabanlı Çelik Silo, 1 Adet 50 Tonluk Konik Tabanlı Yükleme Silosu, Tremi Çukuru, Elevatör vee Galeri İnşaatı (Mahal listeleri, tüm mimari projeler ihale dosyasında yer almakta olup teklif öncesinde detaylı bilgi talep edilebilir.)
Teklif Teslimi İçin Son Tarih: İlanın yayım tarihinden itibaren 21.gün en geç saat 15:00’da, saat 15:00’da ve Fırat Mahallesi Selahaddin’i Eyyubi Bulvarı Kapı No:144 Siverek/Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; adresimizden temin edilecek olup, ayrıca talep durumunda e-posta ile gönderilecektir.
İhaleye katılmak isteyen istekliler, İhalelere katılım koşullan, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Makamından 1000 TL karşılığı almak zorundadırlar. Adres: Fırat Mahallesi Selahaddin’i Eyyubi Bulvarı Kapı No:144 Siverek/Şanlıurfa, Telefon: 0533 460 53 23, e-posta: hedeftarim6363@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!