Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında mal alım ihalesi

1 min read

Mal Alımı İçin İhale İlanı

Hedef Yapı Dograma Ins.Tem.Gıd.Tek.Elek.Mad Ve Ener.Tic.San Ltd Sti,Fırat Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Endüstriyel Gelışım Mdp kapsamında sağlanan mali destek ile OSB 102-11 BINGÖL adresinde uygulayacağı “PVC Otomasyon seri üretim yolu ile Bölgesel ve yurtdısı pazarına açılım” projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında www.fka.gov.tr adresinde ilan edilen ihale dosyasında şartname ve sayısı belirtilen makine ve teçhizatların alımı gerçekleştirilecektir.
Bu ihale kapsamında: PVC isleme ve kesim merkezi makinası,Bilgisayarlı dört köse kaynak makinası,Bilgisayarlı askılı köse temizleme tam otomatik makinası olmak üzere hepsinden 1 er adet ihale edilecektir. İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Küçük Sanayi sitesi 7 blok no 1 Merkez /BINGÖL adresinden veya www.fka.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 27.07.2020 saat 16:00
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.fka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.
Teklifler, 27.07.2020 tarihinde, saat 16:00’da ve Küçük Sanayi sitesi 7 blok no 1 Merkez /BINGÖL adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
İhale ile ilgili detaylı bilgi (544) 244 1247 nolu telefondan öğrenilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MBS İHALE HUKUKU | Newsphere by AF themes.
error: Content is protected !!