Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında mal alım ihalesi

Mal Alımı İçin İhale İlanı
Yeşilkaya Gıda Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (13.Etap) kapsamında Antalya / Gazipaşa / Muzkent’de gerçekleştirilecek Muz Soğuk Depolama Tesisi Yatırımı kapsamında mal alım ihalesi yapmaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası www.yesilkayasebzevemeyve.com internet adresinden görülebilir. Ancak, ihale dosyası Kocatepe Mahallesi, Gümrük İskelesi Caddesi, Kapı No:89, DaireNo:1313, Bayrampaşa / İstanbul, adresinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saat: ilanın yayım tarihinden itibaren 21. Gün, en geç saat 10:00 Gerekli ek bilgi ve açıklamalar www.yesilkayasebzevemeyve.com’da yayınlanacaktır.

Teklifler ilanın yayım tarihinden itibaren 21. gün en geç saat 10:00’da ve Kocatepe Mahallesi, Gümrük İskelesi Caddesi, Kapı No:89, DaireNo:1313, Bayrampaşa / İstanbul, adresinde yapılacak oturumda açıklanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!