Tohum işleme, paketleme ve depolama tesisi yaptırılacaktır

Yapım ihaleleri İş Artış ve Eksilişleri

TOHUM İŞLEME, PAKAETLEME VE DEPOLAMA
TESİSİ İNŞAAT YAPIM İŞİ İHALE İLANI

YAŞAR ANDİÇ; T.C. Gıda Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanan “KKYDP Tarıma Dayalı Yatırımlar” 2019/30 sayılı tebliğ çerçevesinde uygulama sürecine geçilmiş olan Andiçler Tohum İşleme, Paketleme ve Depolama Tesisi Projesi inşaat yapımı işleri şu şekildedir;

Yapım İşinin Tanımı:
İşletme Binası, Çevre Düzenleme, Elektrik Tesisat İşleri ve Sıhhi Tesisat Yapım İşleri(Mahal listeleri, tüm mimari projeler ihale dosyasında yer almakta olup teklif öncesinde detaylı bilgi talep edilebilir.)
Teklif Teslimi İçin Son Tarih: ilanın yayım tarihinden itibaren 21.gün en geç saat ‘l5:00’da, Yeni Mahalle 632. Sokak. No : 2/17 Hilvan/Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; adresimizden temin edilecek olup, ayrıca talep durumunda e-posta ile gönderilecektir.

İhaleye katılmak isteyen istekliler, İhalelere katılım koşullan, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Makamından 1000 TL karşılığı almak zorundadırlar. Adres: Yeni Mahalle 632. Sokak. No : 2/17 Hilvan/Şanlıurfa, Telefon: 0 543 265 84 71, e-posta: yasar.andic63@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!